Valoda: LV RU EN   Valūta: EUR USD LVL
Sludinājuma nr: 223326    Sludinājuma internet adrese: autonet.lv/223326

> Transports > Rezerves daļas > Citas rezerves daļas - Pārdod

Cena 30.00 EUR

Bmw F un G Iekārta BMW F un G-sērijas diagnostikai, kodēšanai un programēšanai. Enet (Ethernet Obd) kabelis diagnostikai, rūpnīcas parametru kodēšanai, programmēšanai (programmatūras atjauninājumiem), elektronisko bloku pielāgošanai, milzīga parametru skaita reāllaikā nolasīšanai no BMW F, G un I - sērijas automašīnām, izmantojot profesionālas dīleru programmas E-SYS, ISTA-D / P, Rheingold, instalētas datorā, kurš darbojas OS Windows. Programmatūra nav iekļauta komplektācijā, un mēs neinstalējam.

ENET kabeļa ar RJ45 (LAN) savienotāju izmaksas - 30 EUR.

Diagnostika un kodēšana no telefona ir pieejama, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Play Market vai App Store).

Ar programmu Bimmerlink ir pieejama visu automašīnu bloku ar kļūdas kodiem diagnostika un īsa to atšifrēšana. Lasīšanas kļūdas tiek veiktas līdz dilera diagnostikas aprīkojuma iespējām. Talāk kļūdas ir iespējams dzēst.

Ar programmu Bimmecode automobīļim ir pieejama rūpnīcas parametru un iestatījumu kodēšana vairākos blokos. Piemēram, automātiska tuvās gaismas ieslēgšana, lukturu mazgātāja izslēgšana, stikla tīrītāju gājienu skaits pēc stikla mazgāšanas, centrālās atslēgas aizvēršana, braucot utt.

Galvenā priekšrocība šajā gadījumā būs tā, ka nav nepieciešama ilgstoša daudzu dažādu programmatūru, datu bāzu instalēšana un pēc tam vel, ilga un sāpīga adaptera konfigurācija savienošanai ar datoru. Un vēl būs jāizlasa desmitiem lappušu tehniskās dokumentācijas un forumu internetā. Šeit ir instalēta tikai viena programma un pievienots adapteris, kuram ir nepieciešami īsie iestatījumi. Kodēšana tiek veikta ar skaidru interfeisu angļu valodā ar paplašinātu darbību skaidrojumu.

ENET kabeļa ar USB A tipa savienotāju (liela datora USB, kurā nav iekļauta LAN karte) izmaksas ir 40 EUR.

ENET kabeļa ar USB Type-C vai Micro USB savienotāju izmaksas ir 45 EUR. Diagnostikai un kodēšanai no Android mobilā tālruņa vai planšetdatora, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Google Play Market).

ENET kabeļa ar Ligtning savienotāju izmaksas ir 50 EUR. Diagnostikai un kodēšanai no Apple mobilā tālruņa vai planšetdatora, kurie darbojas iOS.

Kabeļa izmantošana ar programmām Bimmercode un Bimmerlink ievērojami samazina elektronisko bloku lasīšanas laiku diagnostikas un kodēšanas laikā, atšķirībā no savienojuma, izmantojot bezvadu adapterus, izmantojot Bluetooth vai WiFi.

https://hidplanet.lv/index.php/lv/bmw-f-un-g-serijas-diagnostika


Izlaiduma gads2015
ModelisF un G
MarkaBmw
StāvoklisJauns


Kontaktinformācija:
Hidplanet.lv
Telefons: 26544000      E-pasts:      Internetā: https://hidplanet.lv/index.php/lv/bmw-f-un-g-serijas-diagnostika
Reģions: Rīga > Rīga

Publicēts: 2024-06-21 11:09 līdz 2024-07-21
Sludinājumu apskatījuši: 1140   REKlāma internetā
Ievieto reklāmu / sludinājums. Pērc, pārdod.
www.rek.lv